Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 07:05   #552
Natalyah
Raczkowanie
 
Avatar Natalyah
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 102
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Pierwsze zdjęcie, jakie zamieściłaś nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Widziałam tę wersję palety i wszystkie odcienie są tam bardzo rozjaśnione. Generalnie, na podstawie doświaczeń własnych, uważam, że najbliższa rzeczywistości jest paleta, do której zamieściłaś linka Ale zaznaczam, że sama niestety próbnika Vitality's nigdy nie widziałam, choć farbuję nimi od dłuższego czasu. Weź pod uwagę, że kolor w dużym stopniu zależy od tego, jakiego stężenia oksydantu użyjesz. Na żywo widziała paletę Kathy, może Ona Ci podpowie. W każdym razie jeśli chcesz kolor aż tak jasny, jak na pierwszym zdjęciu, to chyba musisz celować w poziom 9.

P.S Kilka postów wyżej jest kawałek moich włosów, to mieszanka Vitality's 6/1 + 7/1 na wodzie 6% może Ci się przyda poglądowo
Dzięki Melina za info. Dobrze wiedzieć, że pierwsze zdjęcie jest przekłamane. Twoje włoski robione mieszanką wyszły bardzo ładnie, jaśniej niż bym się spodziewała. Poziom 9 mam właśnie na głowie (9.0) i jest to kolor troszkę za jasny i za żółty niestety.

Kathy proszę odezwij się i powiedz czy któraś paleta jest zgodna z rzeczywistością.
__________________
"Dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego życia i od Ciebie tylko zależy, co z nim zrobisz"
Natalyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując