Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-24, 19:28   #459
seven77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 19
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz - dość szybko, od razu na taki złoty brąz, ale nigdy nie umiem opalić się tak ciemno, jak moja rodzina.
2. Kolor oczu - ciemnobrązowe, prawie czarne
3. Piegi - Nie mam
4. Cera - blada, nie umiem określić koloru, bardzo rzadko się rumienię
5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, przeważają przebłyski srebra, chociaż trafiały się złote
6. Kolor ust - różowy
7. Kolory- Czuję się dobrze różowym (ale to mój ulubiony kolor i może dlatego ) bardzo dobrze wyglądam w zimnych niebieskich bluzkach, źle w mdłych, beżowych.
8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? - tak
9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? - tak
10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? - nie mam pojęcia, chyba pasują mniej, niż intensywne kolory.
11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? - myślę, że raczej zimne. Źle czuję się w złotawych, pomarańczowych rzeczach.
12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo -Raczej mogę.

Dodaję zdjęcia, żeby było prościej. Bardzo podobają mi się czerwone usta, ale nie wiem, czy mi pasują, więc przy okazji proszę o opinię dziękuję bardzo.

1 zdjęcie- naturalny kolor włosów. Teraz mam takie rudawe, ale muszę przyznać, że mi nie pasują. Planuję sobie zrobić taki ciemny chłodny brąz.

Edytowane przez seven77
Czas edycji: 2013-06-26 o 09:28
seven77 jest offline Zgłoś do moderatora