Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-28, 08:14   #471
martucha1488
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo).
Raczej szybko, odcień jest dziwny, niby złotawy ale trochę przykurzony (zwłaszcza na nogach)

2. Kolor oczu -

szare z granatową obwódką, mam ze dwie brązowe plamki, ale są zauważalne dopiero jak się przyjrzy.

brwi - popielate, rzęsy jasno brązowe, szarawe.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
raczej już nie występują, czasem w lato i są szarawe.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?
Raczej chłodny róż, rumieniec mocno różowy

5. Naturalny kolor włosów -

popielaty blond, refleksy wydają się być lekko miedziane, rudawe

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

raczej róż, pudrowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze się czuję w granatach, beżach, gorzej w czerwieni, pomarańczu

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?

Czerń jak najbardziej, w pozostałych wymienionych jest ok.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?

Raczej nie pasują. Twarz wydaje się być wtedy z masą przebarwień, widać wszystkie niedoskonałości.
Jedynie niebieski jakoś wchodzi w gre.

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.

Pasują, zwłaszcza zgaszony róż. Z zielenią juz gorzej.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
^Uwaga do tego pytania - proszę upewnijcie się jakie kolory są ciepłe a jakie chłodne, bo nie każdy potrafi to na początku rozróżnić, wymaga to pewnej wprawy.

Raczej zimne, ale to tylko moja opinia.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?

Nigdy ich tak nie zestawiam, wybieram raczej gładkie wzory przy twarzy.



Z góry dzięki za pomoc
__________________
eat clean, train hard, love the most, no excuses

Edytowane przez martucha1488
Czas edycji: 2013-06-28 o 08:28
martucha1488 jest offline Zgłoś do moderatora