Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-10, 19:56   #2323
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;61587071]

dziewczyny tak mnie MEGASTRASZNIEBARDZO kusi do kwadratów.... a mam łopatkującą płytkę, raz je miałam i nie wypaliło, spiłowałam po paru godzinach.... ryzykować? [/QUOTE]
W pierwszym poście nie widzę takiej informacji, a że często wspominacie o tym terminie to ośmielę się spytać - co to łopatkująca się płytka? Domyślam się, że o coś związanego z kształtem chodzi?

W ogóle nieśmiało wyszłam z cienia podczytywacza więc tylko się przywitam i zmykam Kiedyś Wam wrzucę przed i po, póki co moje przed jest tak tragiczne, że wstydzę się je gdziekolwiek pokazać. Przez rok zmagałam się z zastrzałami i zdążyły mi wyrządzić niezłe kuku, w tym odklejenie się płytki do połowy różowej części paznokcia, ropa pod paznokciem co skutkowało dziurą w nim i praktycznie odstawaniem paznokcia (w pewnym momencie widziałam prawie macierz jak patrzyłam "do środka" paznokcia, teraz już odrasta ale nadal jest biały do połowy), zdeformowaną płytką i wyrastaniem zdrowego paznokcia pod zniekształconym co spowodowało jego złamaniem się jakieś 2mm od macierzy
Olejuję co najmniej raz dziennie mieszanką olejku Babydream fur mama z końską dawką olejku z drzewa herbacianego
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując