Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocja w Sephorze
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-24, 08:52   #668
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a masz porównanie do tradycyjnego High Impact?

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A jaki efekt daje ten tusz? Fajnie by bylo gdybys wlasnie porowanala z High impact. Podejrzewam, ze nie daje teatralnego efektu?
mam porównanie z HI bo go kiedyś miałam, pamiętam że fajnie rozczesywał, na pewno trochę pogrubiał, jednak na moich rzęsach lepszy efekt daje LP. A już na pewno HI nie dawał teatralnego efektu.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
na KWC piszą, ze daje naturalny efekt, którego nie można stopniować
no stopniować w sensie że później nie można już po wyschnięciu tuszu domalowywać... ojjj postaram się Wam wrzucić fotę rzęs przed i po jak mi wyjdą....

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
to chyba dla mnie bedzie troche za slaba. Podejrzewam, ze High impact jest lepsza (dla mnie) Zreszta zazwyczaj reklamuja high impact, rozdaja jej miniatury, a przewaznie reklamuje sie to co sie ma najlepsze
HI jest ich takim sztandarowym produktem, moja kumpela jest z niego bardzo zadowolona nie twierdzę, że zły jest bo pamiętam że ja byłam z niego też raczej zadowolona (mój pierwszy wysokopółkowy kosmetyk w życiu... co za czasy ). Ale mi bardzo się podoba efekt wydłużenia i podkreślenia rzęs LP! aaa jeszcze taki drobiazg. Na pocżatku tusz jest bardzo lejący się, wydaje mi się, że jak się do niego trochę powietrza dostanie, po kilku uzyciach w sensie, staje się treściwszy i lepszy w obsłudze ale to taka obserwacja
no i nikogo nie namawiam, w końcu każdej z nas pasuje inny tusz
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora