Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-01, 20:09   #3782
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
W dobieraniu podkładu zawsze chodzi o to żeby nie dobierać go do koloru twarzy tylko do koloru szyi, bo to z nią ma zgrać sie podkład, tak zeby nie nakładać go wszędzie, a tylko na buzię (ewentualnie lekko poza granice żuchwy). Ale z drugiej strony mówisz, że po buff Twoja buzia jest wtedy ciemniejsza od szyi... sama nie wiem. Bardzo tę różnicę widać? Bo jeśli jest to pół tonu da się przeżyć bo nawet naturalnie twarz zawsze będzie lekko ciemniejsza od szyi, która jest najjaśniejszym i najtrudniejszym do opalenia miejscem.
Po buff jest trochę ciemniejsza ale nie bardzo, dlatego cały czas się nad nim zastanawiam. Muszę jeszcze tylko sprawdzić czy nie ciemnieje bo wtedy byłaby masakra Jutro nałożę i będę obserwować
Z kolei ivory jest trochę jaśniejszy, wpada lekko w róż ale mam wrażenie, że na mojej twarzy tego różu nie widać.
Nawet zastanawiałam się przez chwilę (jak zawsze kiedy mam syndrom osiołka ) czy nie kupić obu


Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Co do słoiczków to też to zauważyłam i nie wiem czy nie jest to opakowanie colorstay'a ale tego starszego, jeszcze bez softlexu w tej kwestii niestety nie podpowiem bo nigdy poprzednika colorstay'a nie miała i nie wiem jak wyglądała jego buteleczka. iem tylko, żestary był bardziej tępy w nakładaniu, szybciej zasychał i często dawał efekt tynku na twarzy nawet przy umiejętnej aplikacji. Rzeczyiście, to dobry pomysł, zebyś napisała do Sprzedawcy, bo szkoda kupować kota w worku. Pytanie tylko na ile będzie on z Tobą szczery i napisze Ci prawdę
Hmm, w razie czego zawsze można by się z nim kłócić, że na aukcji były wystawione podkłady z softflexem więc otrzymałam przedmiot niezgodny z opisem
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując