Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Benefit.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-20, 11:32   #1191
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
vril oj.. kradzież? Nigdy nie ogladalas filmów sciaganych z internetu?? Masz legalne oprogramowanie na kompie? Ja kupujac podrobki nie nazwalabym tego kradzieza bo sama jestem tego nieswiadoma ( w przypadku kosmetyków - zreszta jeszcze takich nie kupilam), a po 2 dlaczego Benefit nie poda ich do sadu w takim razie? A moze to wlasnie Benefit sie godzi na taki marketing. Nigdy nic nie wiadomo.
Nie oceniaj innych wedle wlasnych kryteriow to raz. A dwa nie odwracaj kota ogonem - wczesniej dalas do zrozumienia, ze chetnie kupisz produkt podrobiony o ile nie bedzie zly. Nie chodzi o sama kradziez ale o fakt na jej przyzwolenie, swoja postawa dajesz zly przyklad innym.

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
Jak to nie oni? Podrobka jest pod nazwa benefit wiec kogo skarzyc jak nie benefit?
Brak mi slow na ta przedszkolna logike

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
(przeciez ja nie wiem ,ze to podrobka) o to mi chodzi.
Nie jestes pewna ale przyzwalasz na ten proceder

Cytat:
Ktos mi kradnie "marke" i ktos ja psuje- wiec podaje ja do sadu. (i nie chodzi tu o plagiat, a kradzież)
Nie czaje bazy. Benefit ma sam siebie skarzyc, ze go podrabiaja lub przyjmowac na siebie odpowiedzialnosc za zlodzieji wlasnej marki?

Cytat:
Masz racje. Czemu nic z tym nie robimy? NO wlasnie mnie to bardzo zastanawia.
Pokazujecie tu milion linkow ze sprzedawcami majacymi podrobki, ja sie na tym nie znam ale skoro Wy macie takie zdolnosci to dlaczego nie wysylacie mali do all?
W regulaminie jest napisane zeby takie rzeczy po prostu zglaszac mailowo. Trzeba miec tylko dowod ze to podrobka, a piszecie ,ze nieraz sie na taka nadziałyscie.
Wiec ja sie Wam dziwie!!
Kolejny raz - nie oceniaj innych wg siebie. Fakt, ze ty nic z tym nie robisz nie ustawia nas razem z toba w jednym szeregu. Jest wsrod nas masa osob, ktora bezwzglednie walczy z oszustwem, dlatego tez jest pociagany ten temat chocby na tym watku. Nie podobala mi sie twoja pierwsza wypowiedz i dalam temu wyraz wlasnie z tego powodu - nie toleruje przyzwolenia na lamanie prawa

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2011-01-20 o 11:35
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując