Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przefarbowanie "bialych" wlosow na zlote
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-16, 02:01   #9
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: przefarbowanie "bialych" wlosow na zlote

Cytat:
Napisane przez kakulina13 Pokaż wiadomość
Chociaz jestem fryzjerka, mam maly problem. Jakie sa sposoby by z wlosow farbowanych i wytrawionych rozjasniaczem , zrobic wlosy zlote blond farba, w dodatku kiedy jest odrost? Probowalam nakladac zwykle zlote farby z woda 9% lub 12% na odrost a na reszte z 3% lub 6% ale i tak wynik byl ze odrost zloty a konce prawie sie nie roznily od bialych, gdyz zloty to zaslaba farba by dala odcien na bialych i sie chyba splukiwala, lub wogole kolor nie lapal. Ogolnie niby proste farbowanie ale widzicie( Jak zrobic z 'bialej' blondynki 'zlotą'? Prosze pomozcie!
Polealbym Ci wykonanie dobrej regeneracji wlosa,np sauna ?jesli jestes fryzjerka to zapewnie sie na tym znasz
zabieg wprowadzania pigmentu u Ciebie bedzie wtedy latwiejszy ale licz sie z tym ze bedzie trzeba go wykonac 2-3 razy zeby pigment sie zakotwiczyl
nie wiem na jakich farbach chces to wykonac,ale moim zdaniem najtrwalsze sa w tych klockach jest Loreal.jesli roznica jest miedzy odrostem a reszka wieksza niz 3 tony to wiadomo ze musisz to wyrownac ,ale tylko sam odrost.
pozniej
-wybiez farbe o ton jasniejsza z poziomu ktory chcesz otrzymac docelowo
odpowiedni i bezpieczy bedzie odcien 8. poloz na calosc 50ml 9+75ml 6%
poczekaj 20 min ale nie splukuj
-po tym czasie przygotuj wlasciwa mieszanke 25ml8.03+9.3325ml+ 75 ml4%.
dobrze masuj wloski szczegolnie na dlugosci,bardzo delikatnie
przetrzymaj do 35 min ,umyj szmponem poloz zakwaszacz i umyj dopiero najwczesniej po 48 godzinach
__________________
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując