Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-08, 09:05   #683
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Kto się boi fryzjera?! Ręka w górę ;D

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość

w sumie drogo to tez kwestia względna ale z dwojga złego wolę już dopłacić i wyjść zadowolona, chociaż mój superfryzjer jest w pewnych kwestiach bardzo konserwatywny - doznał szoku, gdy poprosiłam o obcięcie na sucho i oczywiście się nie zgodził, z suszenia też ciężko byłoby mu zrezygnować, bo suszył artystycznie, miziając i przeczesując grzebykiem z jednej strony na drugą moje włosy
ale obcięcie rewelka, i to się liczy ...
Po prostu pewnie nie potrafi strzyc włosów na sucho i bał się porażki Poza tym, że takie cięcie to dla niego jakaś herezja.

Cytat:
Napisane przez narvia Pokaż wiadomość
No własnie- standardem u każdego fryzjera jest rozczesywanie falowanych/kręconych włosów na sucho grzebieniem z wąsko ustawionymi żabkami, metalową szczotą, okrągłą szczotką... czymkolwiek dosłownie. Aż pojawiają sie łzy w oczach, tak to boli jak się ma długie włosy.

A nie po to zawsze dbam o włosy, nie rozczesuję ich na mokro, nie szarpię, żeby ktoś je wyrwał, połamał i zdemolował w poł minuty...
No właśnie wydaje mi się, że największym problemem jest to, że fryzjerzy w ogóle nie znają się na falach i kręconych włosach. Nie potrafią ich pielęgnować ani stylizować (z cięciem też różnie bywa...). Uważają, że włosy falowane/kręcone są niesforne i koniecznie trzeba je wygładzić. I wtedy to już będą zdrowe i piękne
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując