Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-09, 12:11   #1727
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
święta racja
ale jak wspomniałam, jestem w gorącej wodzie kąpana i i tak nie kontaktujac sie z nim i czekać to w ogole do mnie niepodobne. Ale o dziwo na razie, jakoś daję radę.
Nie mialam ostatnio weny ani czasu na pisanie ale podczytywalam to,co piszesz i co radza dziewczyny.Trzymam za Ciebie kciuki i glowa do gory
Wiem,co przezywasz-sama bylam w podobnej sytuacji,jednak w moim przypadku po wielu roznych perypetiach powiedzialam STOP,poniewaz w ktoryms momencie zwiazek zaczal robic sie toksyczny i coraz trudniej bylo ze soba zyc.Wiele mnie kosztowalo zakonczenie tamtego etapu zycia i zreszta nadal gdzies we mnie On ma swoje miejsce,wiem ze to przeszlosc i zostanie za mna....ale wspomnienia nadal maja swoja barwe.

Ash

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Kurcze jestem tak zniesmaczona, że aż muszę się z Wami tym podzielić.
Od dawna wiadomo, że pracownicy niektórych aptek zamiast rozdawać bezpłatne próbki klientom obdzielają nimi siebie, znajomych, a potem często handlują nimi na Allegro, ale żeby apteka oficjalnie handlowała takimi próbkami tego jeszcze nie widziałam

http://www.allegro.pl/item147510831_...orm_30_ml.html

Skandal!

Co o tym myślicie?
Rany,niezly cyrk wg mnie to niedopuszczalne ale widac,ze zycie swoje a my swoje.
Jedyna rada to taka,by omijac akucje ten apteki.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora