Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 10:53   #4280
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też chcę te dwa toniki, na dzień i na noc , ale do 100 zł nie uda mi się dobić, nie mam czego zamawiać poza tonikami i dupa, nie załapię się na -50%
Już kiedyś miałam zestaw Culture Bio, dwa toniki i dwa kremu - po miesiącu wysypka jak marzenie, kolejny miesiąc jej leczenia tłustymi maściami i kremem Bambino - a wakacje wtedy były. Nie wiem od czego ona się zrobiła, dlatego chcę tonikom akurat dać szansę drugą, bo rozpaczliwie szukam toniku, a tutaj taka okazja
Według mnie ten balsam do ust jest mało odżywczy i mało treściwy, szybko z ust schodzi. Jak pękła mi warga, to nic nie dał, prawdopodobnie po nim ona w ogóle pękła, bo rzadko takie coś mi się dzieje, baardzo rzadko. Już wolę Alterrę, a za nią to nie przepadam również
Promocja do 10 czerwca jest.
Dziekuje za info W takim razie nie biore balsamu jak chcesz to ja moge Ci kupic te 2 toniki tylko nie wiem czy wraz z kosztami przesylki do Ciebie oferta bedzie nadal taka atrakcyjna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
ja kilka dni temu miałam fazę na dermaroller, chciałam kupić, ale doczytałam, że trzeba mieć w 100% zaleczony trądzik, inaczej można sobie kuku zrobić. Więc na razie odpuściłam. Jak kupisz to daj znać
A z Madre Labs zadowolona jesteś?
Bo ja zachwycona jestem zestawem truskawkowym do włosów - jedynie zapach mi nie odpowiada (w przeciwieństwie do Ciebie ), za bardzo mi zgnite truskawki albo jogurt truskawkowy przypomina
Ja z Madre Labs jestem bardzo zadowolona pisalam jakis czas temu, ze zestaw szampon, odzywka d/s i odzywka w spray'u bez splukiwania bardzo sluza moim wlosom mogliby zrobic znowu taka promocja jak kiedys
Jesli chodzi o derma roller chcialam go uzywac na cialo na rozstepy dokladniej z okresu dojrzewania mam niestety takie nieprzyjemne pozostalosci mikro, kwasy nie pomagaja wiec pomyslalam o rolkowaniu. Wyczytalam, ze dobre efekty przynosi rolkowanie i stosowanie 100% oleju z dzikiej rozy. Ktos zna jakies sprawdzone zrodla, gdzie mozna nabyc taki olejek? zalezy mi, zeby byl 100%.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Melya odrobinę wyzej podawała chyba do kiedy promocja obowiązuje.
Ja mam tonik na dobranoc - według mnie niewiele wart. Ja żałuje zakupu.
Woda do demakijażu - obowiązkowo
dziekuje toniku kusza, a za polowe ceny tym bardziej wiec wezme na wyprobowanie, najwyzej beda sluzyc jako odswiezacz

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-06-08 o 11:02
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora