Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-16, 16:16   #314
Milcząca
Raczkowanie
 
Avatar Milcząca
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 230
GG do Milcząca
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Dbaj tez o własciwe nawilzenie skory, bo z tego co napisałas wnioskuje ze jest odwodniona [uczucie sciagniecia, pieczenie].
...uczucie sciagniecia i pieczenia mam tylko po umyciu twarzy dermoklarem a jesli chodzi o nawilzanie to tu jest własnie u mnie problem

dermatolog zapisał mi antybiotyk w małej dawce plus Metronidazol maść dwa razy dziennie i musze przyznac,ze wszystko mi ładnie znikło a jak metronidazol się skonczył, to teraz mam stosować Clindacne dwa razy dziennie wieć kiedy ja mam stosowac jakikolwiek nawilzający krem skoro mam sobie paszczę smarować tą maścią
...przyznam ,ze twarz myję tylko rano i na wieczór a czasem czasu starcza tylko na wieczór bo ja mam około 50 godzin tygodniowo zajec więc ciągle siedze na uczelni a dodatkowo juz niedługo zaczynam równolegle dwie prace...wyobrażacie to sobie: studia dzienne plus dwie prace równolegle nie wiem kiedy bedę wogle spać

L_V_ wielkie dzieki za poradę bo tak sobie myslałam,ze moze kupię cos lepszego gdy ta emulsja się skonczy ale skoro to jest typowo do skóry łojotokowej to przecoeż nie dla mnie...jak tylko znajda sie jakieś pieniązki-kupie cos nowego
__________________
Sen chodzi wokół łóżka, czeka aż zamknę oczy by opowiedziec mi o Tobie...
Milcząca jest offline Zgłoś do moderatora