Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 17:56   #4644
olaja666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Niestety filtry są konieczne, a w zwiazku z tym zmiana czesci kolorowki,zeby ne destabilizowac filtra. Nie wiaze sie to z nbarwa cery, ale z ostrym scienieniem skory podczas kuracji-taka bezbronna skora lapie slońce, a uwierz mi latwiej stosowac filtry niz leczyc sie z przebarwien. Łatwo jest zaaplikowac foltr-rano tonik i krem-mycie zebow filtr pierwsza porcja-sniadanie-druga porcja-scielenie lozka 3 porcja i po posprzataniu po sniadaniu spokojnie makijaz lub tylko zmatowienie i makijaz w pracy.
no ia mam kolejne pytanie związane z filtrami właśnie. czy mogłabyś mi podpowiedzieć jakieś konkretne firmy i nazwy, sprawdzonych filtrów? niekoniecznie z najwyższej półki...
A tymczasem zakupiłam ten krem, który mi poleciłaś firmy AVA i bandi z kwasem migdałowym.
Poranna pielęgnacja to serum z vit C + filtr- wystarczy? czy do tego jeszcze trzeba dodać coś nawilżającego?
a wieczorem zamiennie te dwa kremy które zakupiłam czy oba razem?
Zastanawiam się też nad zabiegami z kwasu migdałowego clarena, bo jednak zaskórników i pryszczy trochę się pojawia.
olaja666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując