Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-16, 16:38   #3733
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ale miałam stracha dziś w pociągu w drodze powrotnej gdy na jakiejś stacji się zatrzymywał widziałam grupę bijących się dresów modliłam się, żeby żaden nie wsiadł, ale niestety wsiadło dwóch i to ulokowali się koło mnie! tak się przestraszyłam, że ledwo oddychałam gadali (a raczej darli mordę) o ustawkach na meczach, o wpierd..olu, chlali piwo i strasznie wyklinali. na szczęście wysiedli dwie stacje dalej. tak się bałam, że zaczną mnie zaczepiać nie miałby mnie kto obronić nawet, bo w wagonie siedział dziadek z ciotowatym synkiem i jakaś kobieta
o kurcze, nieciekawa sytuacja, też bym się bała

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
co za perfekcja przy skórkach
piękne, holo jest mega, a wzorek... wow!
dziękuję Smuu

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4282579 4]
Eee... powaga? Mi się wydaje, że Twoje dłuższe... ale nie mówię tego w negatywnym sensie, bo akurat Ty potrafisz utrzymać długie paznokcie nieszponiaste i w formie/kształcie moim zdaniem


Obgadują i obgadują, a ja się zastanawiam czemu cały dzień mam czkawkę
[/QUOTE]

no ja też oczywiście nie miałam nic negatywnego na myśli (chyba mam ciut większą tolerancję na długość i u siebie i kogoś, niż dziewczyny )
Ale tak mi się zdaje, zwłaszca jak patrzę na swoje na żywo, ale może to być złudzenie, bo Twoje są smuklejsze chyba



Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Hehe, Ja to bardziej dziwię się, ze oddałaś Catrice. Jak dla mnie to on jest bardzo "Twój"
Załącznik 5410290

Załącznik 5410291

Załącznik 5410292

Oczywiście bez słońca to upa blada....
Ma bardzo trudny kolor- szarość z odrobina brązu i fioletu. Do tego delikatny złoty szimerek.... Mrr
piękne, takie jesienne

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

wrzucam glitter envy. strasznie ciężko mi go sfotografować, bo wychodzi mega neoniasty. nie widać drobin, bo słońca ni ma :< ale i tak jest przeboski
czad
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora