Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-01, 19:40   #1179
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez eura28 Pokaż wiadomość
Moja kolej
1. Jak się opalasz - bardzo wolno, ale jak już to bez oparzeń. Opalenizna jest oliwkowa, przykurzona.
2. Kolor oczu - jasne szaro-zielone tęczówki z ciemniejszą obwódką. Bardzo wyrazista i ciemna oprawa oczu.
3. Piegi - brak
4. Cera - BARDZO blada o chłodnym odcieniu
5. Naturalny kolor włosów - ciemny popielaty brąz
6. Kolor ust - chłodny różowy
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Lubię czernie, szarości i ciemne przygaszone odcienie niebieskiego, zielonego, czerwonego. Nie cierpię pasteli i większości ciepłych kolorów (oprócz wspomnianej wyżej czerwieni).
8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Tak
9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Wolę ciemne i przygaszone.
10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Taaaaak W szczególności zielenie/błękity.
11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Zdecydowanie zimne.
12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - Lepiej mi w stonowanych kreacjach, nie lubię wzorzystych ciuchów i coś w tym musi być, bo faktycznie źle w nich wyglądam.


Jaki to typ? I tak przy okazji, czy pasowałby mi popielaty blond? Noszę sobie te swoje ciemne włosy, ale mam ochotę na jakiś inny kolor.
Na początek zrób sobie przymiarkę, o taką:
http://barwyurody.blogspot.com/2012/...oznac-typ.html
Zastanów się jak chłodne powinny być kolory i w jakim stopniu przygaszone.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Sonnys Pokaż wiadomość
Heej mam nadzieję że pomożecie mi określić mój typ :P a więc:

1.Szybko- słońce łapie mnie obrazu na brązowo
2.Kolor oczu brązowy-ciemniejsza obwódka, oprawa oczu-ciemne rzęsy i brwi (brązowe)
3.Brak
4.hmm ciężko mi określić... ale chyba złoty, rumieńce-ciepły róż
5.Włosy-średni brąz +złote przebłyski
6.koral
7.Źle czuję się w czerwonym ponieważ uwydatnia moje problemy z trądzikiem :/ w pozostałych kolorach czuje się świetnie
8.Chyba czysta biel i czerń
9.pasują kolory czyste i jaskrawe
10.w miarę
11.jedne i drugie
12.Nie lubię zestawień typu czerwień-zieleń wyglądam wtedy jak tandeta.. wolę trochę łagodniejsze zestawienie kolorów
Mam nadzieję że avatar też pomoże w określeniu typu
Bez przymiarki się nie obędzie:

http://barwyurody.blogspot.com/2012/...oznac-typ.html
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora