Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-08, 07:04   #1612
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
a to nie miałaś testować z tej serii les beiges czy jakoś tak?

o, tego? http://www.obsessionblog.pl/2016/01/...lthy-glow.html

Dziewczynki gdzie kupię tusz Gosha? dokładnie z serii Ace of face?
tak, to tego chanela testowałam
ale nie dla mnie takie wynalazki


Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Właśnie zakończyłam rozmowę z mamą słowami "to może dziewczyny na wizażu będą wiedziały". Dlatego piszę

Mama szuka podkładu, używała Revlonu słynnego 180, od tej pory miała różne drogeryjne, m.in. True Match (chyba odcień Vanilla? nie wiem czy jest taki, bo się nie znam), ale też już typowo z D. i S., z Pupy okazywały się wszystkie za ciemne, no i w końcu dorwała Estee Lauder Double Wear, kolor 2C3, ale nie jest pewna czy on jest ok, chce jutro iść do D. jeszcze raz to sprawdzić, ale może ktoś z cerą na poziomie koloru Revlona 180 doradzi coś?

Ewentualnie coś innego mocniej kryjącego dla cery dojrzałej w tej tonacji.

A, Lancome Teint Ultra Idole 02 był ciut za ciemny.

Z góry dziękuję, oczywiście w imieniu mamy
kolorystycznie nie pomogę, ale wydaje mi się, że przy dojrzałej cerze to trzeba lekkich, silikonowych podkładów, na bazie. Żeby nie podkreślały wszystkich mankamentów cery. Ten Chanel, co go testowałam w weekend, mnie natchnął do takich wniosków: to bardzo przyjemny kosmetyk, bardzo ładnie się układa na skórze lekko tylko nawilżonej, bo sam wnika w nią jak krem.... niestety przed upływem godziny wychodzą oznaki deficytu pielęgnacyjnego, skóra się ściąga pod nim, drobne linie się uwidaczniają natomiast jak się fest pokremowałam, tak normalnie, jak co dzień to robię, to już nie dało się tak ładnie nałożyć
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora