Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-13, 13:47   #669
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Moze faktycznie zastap effaclara acne dermem..napewno silniej zadzaiala....physiogel tez jest bardzo tresiwy i pewnie cie pozapychal...cetaphil ma dobre opinie....potestuj
W miare mozliwosci najlepiej wyeliminowac wszelka kolorowke o ile to mozliwe..moze sypki Inglota zastap jedwabnym Hauschki do ciala by w tym aspekcie wyeliminowac ewentualne zapychanie

Powiem szczerze ze ja tez przezywam male zalamanie w chwili obecnej i budzac sie rano po nocce bez niczego na buzce mam wrazenie ze ocieka ona tluszczem..no ale wkkoncu ten nasz naturalny tluszcz nie jest niczym zlym..ma za zadanie chronic skore...czasem wydziela sie gdy skora jest za bardzo drazniona silnymi srodkami...

Ciezko mi osobiscie cos Ci radzic musisz testowac sama na sobie bo kazda cera jest inna...sprobuj eliminowac na tydzien moze dwa rozne elementy codziennej pielegnacji by znalezc sprawce
Bardzo Ci dziękuję za szybką odpowiedź
Ja po prostu nie mam cierpliwości chyba- chciałabym żeby wszystko było JUŻ i NATYCHMIAST. Takie testowanie kosmetykow może mnie nauczy pokory
Planuję przed świętami złożyć pierwsze zamowienie na BU- kupić serum z witC bez silikonów, hydrolaty oczarowy i różany, olejek do mycia i serum regulujące Lemon. Myślisz że to dobry wybor przy moich problemach?
A i jeszcze kwestia lata i Diacnealu- używac czy odstawić- czytałam skrajnie rozbieżne opinie ? Bo rozumiem że AD lub Eff mozna latem jako że lzejsze, tak?
__________________
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując