Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-24, 16:45   #145
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Niech mój małż mnie wreszcie zauważy!

Cytat:
Napisane przez sonique82 Pokaż wiadomość
Hej Wizazanki!
Witam Was wiosennie wieczorowo i przyjemnie

wspominałam Wam za którymś razem, że wracam niedługo do pracy (dokładnie) od 1 lipca, i w zesżłym tygodniu w piątek byłam u siebie w firmie. Nawet miło było, wypiłam kawkę, godzinka upłynęła na ploteczkach nadal się boję powrotu, ale może mój strach ma tylko wielkie oczy...

No i drogie koleżanki, zaczęło się, ćwiczę ! Czuję się z tym o nieeebo lepiej! I mój brzuszek coraz bardziej mi się podoba. Do tego wszystkiego balsamik brązująco-ujędrniający. Prawie codziennie makijaż (dochodzę do wprawy i zajmuje mi coraz mniej czasu), zaczynam sie sobie podobać i dobrze się czuć we wlasnej skórze
nauczyłam sie układać włoski, i grzywkę trochę zmodyfikowałam, tzn. zaczesuje ją na bok a tylko trochę przykrywa całe czoło i tak wydaje mi się lepiej. Jak będę miała ładnie ułożone włoski to się dla Was sfotografuję

Z małżem walki ciąg dalszy, on się nigdy nie zmieni zresztą czego można oczekiwac od faceta. Wiem, nie będę generalizować (choć już to zrobiłam-wybaczcie) pewnie są wyjątki, ale one potwierdzaja regułę.

Wiece jak bardzo sie cieszę z tej wiosny? Dokładnie rok temu zaczął się mój pobyt w szpitalu, leżalam na podtrzymaniu ciąży. a dziś mam superową Magdusię, i piękne kwiaty na drzewach, cudne tulipany, którymi potrafię się cieszyć jak nigdy!

A mam do Was jeszcze jedno pytanie, stosuję krem nawilżający do twarzy, ale widzę, że (oprócz maseczki oczyszczającej) przydałby mi się jakiś kremik który by mi trochę pory zmniejszył, ale jakiś inny pecyfik o takim działaniu. Może macie na to jakieś dobre sposoby?

Pozdrawiam!
Od faceta nie tylko można, ale wręcz należy oczekiwać wiele I można osiągnąć to, co się chce Wiem z własnego doświadczenia

A tak poza tym - podziwiam Cię, buźka
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując