Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 10:28   #4478
niemadlamnienicku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Michal89 Pokaż wiadomość
A więc to mój 17 dzień kuracji. Zupełnie odrzuciłem produkty mleczne i staram się utrzymywać racjonalną (czyt. zdrową) dietę. Moje spostrzeżenia: Suchość ust jest na porządku dziennym, krem jakos daje sobie rade z tą przypadłością, nie mam ani zajadów ani jakoś nie pękają, nie jest źle. Suchość skóry, to chyba jeden z efektów ubocznych który nawet mnie cieszy. Niestety czuję, że zbliża się kolejny wysyp, ale już zauważyłem, że każdy kolejny jest mniej intensywny, co przynosi swego rodzaju dobre prognozy na przyszłość. Co do bólu mięśni, dzisiaj po siłowni faktycznie kręgosłup dał o sobie znać, jak i partie ćwiczone ale jest to do wytrzymania, grunt to się rozruszać przed wysiłkiem. A i jeszcze jedna sprawa, jak chodzi o wątrobę to obawiałem sie o to najbardziej, niestety niedawno przechodziłem paskudne zapalenie jelit które leczyłem 2 miesiące, ale porównując z tetralysalem wydaje mi się, że moje wnętrzności radzą sobie znacznie lepiej z tym lekiem, nie mam żadnych problemów natury żołądkowej.
Mam nadzieję, że trochę rozjaśniam wątpliwości osób mających zamiar poddać się tej kuracji.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości

dlaczego odrzuciłeś produkty mleczne?
niemadlamnienicku jest offline Zgłoś do moderatora