Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do filtromaniaczek:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-11, 23:54   #1920
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez L_V
MArianno, Hexxanno, Kate, lub Te z Was, które używały łososiowego kremu Avene 50+. Mam kilka pytan: jaka jest konsystencja kremu [bardzo bogata]?? jak się rozprowadza? i najwazniejsze: czy beudzi ubrania i czy ma ciepły/ chłodny odcien????

Jestem posiadaczka jasnej karnacji o brzoskwiniowym odcieniu-samoopalaczy nie uzywam,slonca unikam krem nie zmienia koloru cery,jedynie ladnie ja rozswietla w sposob nie nachalny.Konsystencja w pierwwszym kontakcie wydaje sie ciezka ale to zludne wrazenie,na mojej buzi ladnie i bezproblemowo sie rozprowadza-pieknie wchlania.Jest gesty ale nie czuje sie zeby tepo sie rozprowadzal na twarzy i co za tym idzie nie ma uczucia lepkosci.
Odcien tego kremu to delikatny losos z domieszka jakby odcienia kremowego w chlodnej tonacji-jednak to w zaden sposob nie wplywa na odcien cery-wspaniale stapia sie z cera i staje sie niewidoczny
Nie jest specjalnie uciazliwy jezeli chodzi o brudzenie ubran ale ja z kolei zawsze uwazam kiedy sie przebieram a w m-cach zimowych calkiem dobrze sie trzymal

Takie sa moje spotrzezenia ale pamietajcie,ze kazda cera przyjmie go inaczej
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora