Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-19, 08:57   #3827
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny! Od długiego czasu zmagam się z ogromnymi podrażnieniami i zapaleniem mieszków po każdej metodzie depilacji na nogach i w bikini. Postanowiłam uzbierać na laser i móc wreszcie odsłonić nogi. Jednak jestem kompletnie zielona w tym temacie, więc bardzo proszę o jakieś wskazówki, a mianowicie:

1. Jak zacząć w ogóle całą depilację? Czy jest jakaś preferowana pora roku na rozpoczęcie takiego zabiegu? Jaki laser wybrać, o jakiej mocy ? (Dodam, że mam bardzo jasną cerę i ciemne włosy).

2. Jak przebiega ten zabieg? Czy boli? Czy jest zupełnie bezbolesny? Czy są jakieś przeciwwskazania np. blizny, krostki itp ?

3. Jak to wygląda cenowo? Ile mniej więcej odłożyć pieniędzy na cały cykl? Ile zabiegów trzeba zrobić, żeby efekt był trwały? I czy jest on już do końca życia czy za kilka lat trzeba wszystko od nowa powtórzyć?

4. Jakie są Wasze wrażenia i czy warto było poddać się zabiegowi? Jesteście zadowolone?

Przepraszam za ogrom pytań i dziękuję z góry za pomoc
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora