Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 14:18   #20
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Zoeva

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a ja mam pędzel do ust i w niczym nie odbiega mojemu ulubionemu z MACa. aaa i przynajmniej z polskich blogerek chyba mało która dostaje pędzle z Zoevy za darmo... a poza tym, chciałabym wiedzieć co ma jedno do drugiego bo mam nadzieję, że nie to, że za darmo to na pewno sztucznie wychwalane?

Wszystkie pędzle z Zoevy kupiłam sobie sama i większością jestem zachwycona. Nie lubię tego do do brwi 322, jest dla mnie za krótki i niewygodny, nie przepadam też za białym do różu ale sprawdza mi się do innych celów.

Oczywiście pędzli z MACa nie przebijają dla mnie, ale są naprawdę na świetnym poziomie i dzięki cenie mogę sobie pozwolić na zestawy.
Nie mam pędzli Mac więc nie zrobię porównania z nimi. U mnie pędzel do ust Zoeva kompletnie się nie sprawdza. Jest zbyt sztywny, dobrze nie nakłada się nimi szminki na usta.
Oczywiście, tak jak pisałam, mam też pędzle zoevy, z których jestem zadowolona. Ten do nich nie należy zdecydowanie.

Ja ze sporym dystansem podchodzę do recenzji osób, które coś dostają za darmo. Jest takie przysłowie "darowanemu koniowi do pyska się nie zagląda".
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując