Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 14:25   #1148
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Mam pytanie do mam: czy któraś może polecić coś eko na atopowe zapalenie skóry u rocznego dziecka? Niestety nas to dopadło, a nie chcę smarować mojej córci parafiną....
U mnie niestety tylko kk z parafina sie sprawdzaly i oczywiscie wiesiolek, ale od tego czasu wiele sie zmienilo. Weleda ma teraz serie Weisse Malve z wiesiolkiem, bez zapachu i tresciwsza od serii Calendula. Moze to pomoze. Szkoda, ze wczesniej tej serii nie bylo. Poza tym ( to tez weszlo na rynek jak juz nie bylo potrzebne) seria babydream med wlasnie do skory z neurodermityzmem

http://www.rossmann.de/produkte/baby...-943020818-148

ja u mojego uzywalam starej serii calendula, bo nagietek tez mu dobrze robil i niektorych rzeczy zwlaszcza olejek do kapieli z serii extra sensitiv, wczesniej byl w niebieskiej serii, teraz go chyba wycofano.
Ale ja od urodzenia musialam niestety uzywac masci od lekarza i potem uzywalam balsamu trixera Avene i Eucerin z wiesiolkiem Omega 12 Lotion czy jakos tak, az mu sklad zmienili i cos mi sie tam nie podobalo. Parafine tolerowalam, bo pomagala, nawet zwykla wazeline albo melfett z nagietkiem( wazelina z wyciagniem z nagietka) uzywalam. Pozniej wlasnie babydream nagietkowy byl ok, a pozniej maly wyrosl i wprowadzili te serie med. kupilam plyn do mycia , ale tak nprawde sprawdzic sie nie dalo czy dziala, bo maly juz skore ma w idealnym stanie i wystarczy zwykly plyn z niebieskiej serii.
Ostatnio przed swietami maly sie w troche goretszej wodzie prysznicowal i mu skora na udac wyschla, mial suche krosteczki i sie drapal i posmarowalam go balsamam Weisse Malve WEleda i fajnie natluscil skore mimo ze nie jest ciezki. jak by bylo przy typowym neurodermityzmie... licze ze jesli to dziadostwo kiedys powroci to sie produk sprawdzi.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-01-07 o 14:27
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora