Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-20, 14:48   #2800
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Naturalne jakos slabe u mnie sa. W zimie jeszcze idzie, ale jak tylko zrobi sie cieplej to wszystko splywa




a co to za okulary z regulacja?

O widzisz a u mnie lekkie sa te bezoprawkowe bo do nich sa plastikowe szkla. Wczesniej czy to metalowe( ale dla alergkow bo mam uczulenie na nikiel) czy to plastikowe to mialam szklane szkla( chcialam zaoszczedzic) i mimo ze mialam wtedy tylko -0,5 to nie moglam dlugo nosic bo byly mi za ciezkie. Od kiedy biore szkla z tworzywa sztucznego to nie mam problemu z ciezkoscia okularow. W czwartek moje dentystka mi troche upackala szkla i stwierdzila ze mi je umyje. Bardzo sie dziwila, ze takie leciutkie mam. U mnie jak odliczyc szkla to reszta okularow to mostek i te boki.
Moja mama ma klasyczne teraz cale z plastiku i tym razem zainwestowala w plastkowe szkla i okulary sa wreszcie leciutkie, ale i tak ciezsze od moich



U mnie okulary dotykaja tylko nosa i sa to te silikonowe "noski", jak mialam plastikowe to wiecej mostku mi dotykalo nosa i bardzo tego nie cierpialam teraz mi to nie przeszkadza. Poza tym wybieram okulary ktore nie dotykaja mi policzka jak sie usmiecham, albo i nie. Wczesniej majac zwykle plastikowe , mialam wlasnie takie ze mi opieraly sie tez na policzkach i ogolem byly troche bardziej zabudowane czego nie znosilam bo latem mialam wrazenie robi mi sie sauna za szklami. teraz mam delikatne, boki sa cienkie, nie zabudowane i nie odczuwam juz dyskomfortu w upaly( za to w przeciwslonecznych odczuwalam bo byly bardziej zabudowane, od kiedy mam szkla -1,5 to juz wogole ich nie nosze bom slepa, a jak bym chciala zreobic sobie przeciwsloneczne korekcyjne to by mnie to wiecej wynioslo niz te zwykly, wiec nie uzywam juz przeciwslnecznych okularow( pewnie wkurzalo by mnie tez przekladanie ich))

a tak zapytam jeszcze, bo czesto spotykam sie z taka wypowiedza.
Jak mozna usiasc na okularach albo je zgubic?
Wczesniej nosilam okulary sporadycznie, np w szkole do czytania czy spisywania z tablicy. Zawsze odkladalam je do etui takiego sztywnego( bo lubilam sobie na plecaku pod klasa usiasc) i pozniej ladowaly w plecaku. W domu jak zakladalam do ogladania tv to pozniej odkladalam na stol, meble nigdy na sofe, fotel itp i nigdy nie usiadlam na okularach.
teraz nosze okulary non stop i tym bardziej nie wiem jak mozna je zgubic czy na nich usiasc.
Ja też noszę cały czas, przyzwyczaiłam się i mi wygodnie. W tych plastikowych oprawkach fajnie sie chodzi, są lekkie, dobrze leżą na nosie.
chodziło mi o te noski do regulacji, wtedy można było jeszcze oddalić szkła troche od twarzy a przy plastikowych nie mam nosków silikonowych.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ale Couleur Caramel ma też perłowe. Ja nie lubię matowych. Mam perłowy, taki morski zieleń wpadający w turkus, śliczny jest. Na pewno jeszcze skuszę się na różowy odcień.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------



pewnie chodzi o rms beauty
http://www.sklep.warsztatpiekna.pl/p...ki_demure.html

ja mam ochotę wielką na ten róż:
http://loveliness.pl/2016/01/key-west.html
Są też perłowe z Couleur Caramel, to w takim razie sobie obejrzę , ale i tak kuszą mnie Lily Lolo prasowane, mają nie tylko same minerały w składzie.
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2016-03-20 o 14:50
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora