Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-05, 07:40   #3370
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja tam na Remarcable nie narzekam, choć wiem, że jestem w zdecydowanej mniejszości
Mam 3 odcienie, dokupiłam jeszcze czwarty (Bisque Light), bo teraz jest w S. online za 115 zł, a mnie ciągle zmienia się kolor skóry twarzy, więc odcienie mieszam.
Tak, ten podkład to szpachla, ale jest tak kryjący, że nawet korektora przestałam używać. Jak ktoś preferuje naturalną, świetlistą cerę, to polecam omijać go szerokim łukiem, ale jak ktoś szuka mocnego krycia i dobrej trwałości, to można dać mu szansę.
Dodam, że mi ten podkład niczego złego z twarzą nie zrobił, ale fakt, trzeba dbać, żeby skóra była porządnie nawilżona.
Co naprawdę ważne, żeby uniknąć maski - trzeba dać niewielką ilość i porządnie rozetrzeć, najlepiej jajem BB.
Zamówiłam ten sam kolor, paczka dzisiaj przyszła ale jeszcze nie otwieram - biję się z myślami Jak on się u Ciebie prezentuje na zdjęciach?

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie wiem, który kolor kliknąć (Foreo Luna mini) Dostępne są: szary, turkusowy lub różowy (brak fioletu i jasno-różowego). Na razie w koszyku mam szary.
Dziewczyny, jakie macie kolory?
Mam turkusową, jak oglądałam je stacjonarnie to moim zdaniem była najładniejsza Jasno-różowa i szara wyglądają trochę jakby były wyblakłe, najładniejsze są właśnie te w mocniejszych kolorach.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora