Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neauty Minerals
Wątek: Neauty Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-29, 15:35   #881
Portia_Nox
Raczkowanie
 
Avatar Portia_Nox
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 52
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez kla7 Pokaż wiadomość
Mnie również musiał zapchać Pixie wersja MLB. Kilka miesięcy używałam Neauty i jak się skończył to sięgnęłam po Pixie. I tak jak od 3 lat nie było większych problemów z cerą tak nagle wysyp. Wcześniej jedynie próbowałam kilka razy Pixie i było oki, więc widocznie nie sprzyja mi jego dłuższe stosowanie.
Właśnie ja ostatnio pierwszy raz zamawiałam z mineralcosmetics i postanowiłam popróbować tych mniej dla mnie dostępnych minerałów, wzięłam m.in. z Pixie, nie za bardzo wiedziałam co i jak, mam Amazon Gold Mineral Foundation - Dune i Marning Gold i o ile kolory w miare mi pasują, może ciut za ciemne, a nawet nie wiem czy to wersja matująca czy inna, bo na kryjące nie wygląda - to po dwóch dniach noszenia coś mi też powyskakiwało na twarzy i to chyba przez Pixie. Po Amilie też miałam problem i obecnie używam tylko od nich tego pudru matującego Angel Dust, ale to dłuższa historia. Po Neauty mam spokój.

Przy okazji zamówiłam też z Anabelle z tych nowych Sunny Fairest i jestem w szoku - w końcu jakiś kolor mi pasuje bez mieszania - jaka to jest wygoda

Ale teraz niestety mam problem ze spływaniem wszystkiego z twarzy, nie wiem czy za grube warstwy nakładam - przyzwyczaiłam się do mocnego krycia i nie umiem odzwyczaić, a jeszcze 12h w pracy w te upały i już sama nie wiem jak sobie z tym radzić. Całkowicie nie zrezygnuje z podkładu - już nakładam jako baze angel dust od amilie i na to podklad i znowu angel i po chwili juz się zaczynam świecic, dodam że nie nakładam żadnych kremów ani filtrów, bo było by jeszcze gorzej, tylko krem pod oczy. Mogę sobie pozwolić na małą poprawkę w ciągu dnia, ale najchetniej to bym nałożyła podkład od nowa, co raczej jest mało wygodne.
Macie jakieś sposoby? Zaczęłam używać bibułek, ale mam wrażenie, że zbierają cały podkład, który i tak szybko się ulatnia - chodzi głownie o strefe T, bo na policzkach się trzyma skubany, nie mówiąc już o tym, że wchodzi wszystko w pory i już nie mam cierpliwości


A i jeszcze miałam pytać o pędzel - czy któraś używa z Amilie tego flat topa? Bo ja odkąd go kupiłam tylko ten używałam (od 2 lat chyba już) i nie mam porównania, czy to w ogóle dobry pędzel, czy ktoraś ma porównanie?

Edytowane przez Portia_Nox
Czas edycji: 2016-06-29 o 15:39
Portia_Nox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując