Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neauty Minerals
Wątek: Neauty Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-23, 06:06   #898
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Kolejne róże! Zlitujcie się, moja kolekcja i tak jest zdecydowanie za duża, a jeszcze nie zamówiłam próbek od Pixie..

Jak zwykle w temacie róży jestem monotematyczna: Lilac Blossom, Magnolia Bud i Peony Petal wyglądają pięknie, Rhurarb Wine też wydaje się całkiem miły, no i ciekawi mnie Pink Linen, z opisu brzmi trochę jak Nude od Annabelle. Również podoba mi się fakt, że większość kolorów jest matowa.

GIGA plus dla Neauty za wielkość opakowania. W końcu ktoś zrozumiał, że 4-6 g różu jest praktycznie nie do zużycia, szczególnie jeśli ma się więcej niż jeden kolor Dwa gramy to idealna pojemność.

Gdybym tylko była przekonana do zakupu podkładu, już pewnie klikałabym próbki, ale mam wrażenie, że żaden kolor nie jest w 100% mój :< Goldeny zbyt żółte, oliwki za szare, Neutral wygląda najlepiej, ale nie jestem do końca przekonana, jakby Fair był trochę ciemnawy, a Pale już za jasny. Za to ostatnio - o dziwo - świetnie mi się nosi Satin Sand Pixie, a wydawało się, że jest dla mnie zbyt neutralny i jasny Cóż, może jeszcze spróbuję mieszać różne kolory Neauty ze sobą.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując