Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-12, 16:47   #2786
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja już trąbiłam o nim trochę na wizażu . Dla mnei rewelacja, ale ja mam do porównania tylko mizerne serum z Auriga. Mam od nich jeszcze to serm z kwasem glikolowym i najnowsze serum na noc z wit. E 15% i to dla mnie hit! Mam bardzo odwodnioną cerę i to serum jest idealne. Stosuję na noc, ale u mnie ładnei się wchłania i pewnie możnaby również używać jako element pielęgnacji dziennej. Świetnei nawadania cerę przez co koloryt jest jakby bardziej wyrównany, cera wydaje się jędrniejsza itd. Jak dla mnie super. I wygładziło mi delikatne załamania pod oczami, z którymi nei dał rady żaden krem, ale dodam do tego, że kremu cały czas oczywiście dodatkowo używałam na serum, po prostu serum jakby dało kopa





Więc teraz te dwa sera to moja podstawa pielęgnacji Ciekawa jestem co jeszcze wymyślą, nie mogę się doczekać ;D
Można je dostać stacjonarnie czy tylko w internetach?

Też mam cerę skłonną do odwadniania,a jednocześnie podatną na niespodzianki Jeszcze ne znalazłam serum idealnego.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora