Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-26, 19:06   #2852
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Bardzo czesto widze, ze dyletanci dostaja prace tylko dzieki znajomosciom a wartosciowi ludzie nie moga sie przebic strasznie to smutne
To jest tak ze studia mogę sobie w wsadzić





Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Paulinko ale nie wiem w jakiej branży szukasz a pewno każda rządzi się swoimi prawami. A odpowiadasz tylko na ogłoszenia czy wysyłasz też cv do firm które Cię interesują? bo z doświadczenia wiem że ścieżka rekrutacji wygląda tak: firma potrzebuje pracownika - pyta obecnych pracowników czy kogoś nie znają odpowiedniego - jak nie, to przeglądają cv które ludzie przysłali do firmy w ciągu ostatniego miesiąca -dwóch - dopiero jak tam nikogo nie znajdą to dają ogłoszenie. Ja znalazłam pracę bo wysyłałam cv do firm z mojej branży, akurat jedna z nich szukała pracownika (ogłoszeń nigdzie nie było bo sprawdzałam) i tak dostałam pracę. Mój tż też pierwszą pracę tak znalazł warto tak spróbować



priv napisałam


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
tak właśnie robię ale teleeskpresu nie mam siły pisać bo nie myślę zbyt jasno



rano bylo pocieszanie Martusi
Później cos o promocjach i reklamacjach boxow
Dziewczyny odkryły ze mam kanał na Youtube
Nie wiem czy o jedzeniu bylo
Ale bylo o kalendarzach i promo w empiku

A teraz jestem załamana i reszty nie pamiętam


Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Aa, to pewnie dojdzie w poniedziałek


Ja też od kilku miesięcy pracuję. Wcześniej, odkąd się zwolniłam, miałam półroczną przerwę zanim trafiłam na naprawdę dobrą firmę. Nie ma łatwo
Trzymam kciuki żeby praca znalazła się jak najszybciej


Polecacie może żel do brwi Benefit Gimme Brow?



wolę żel z essence za 10zł..


Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Paulina, trzymam kciuki za znalezienie pracy. Wiem co czujesz, też przez jakiś czas po stażu nie mogłam się przebić przez ścianę nepotyzmu, ale w końcu się udało. Grunt to się nie załamywać. Co ma wisieć nie utonie. Głowa do góry 😊
W końcu pójdę byle gdzie bede robić byle co i czekać na.lepsze czasy
Moze sie ogarne i wpadnę na magiczny sposob znalezienia godnej pracy
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora