Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moccari ze świątecznymi życzeniami :)*
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-15, 07:14   #3
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: Moccari ze świątecznymi życzeniami :)*

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Jak ja kocham Twoje watki, zakladane czesto po polnocy, ktore sprawiaja ze naprawde ide spac z usmiechem na ustach...

Dziekuje za zyczenia-Tobie i wszystkim wizazankom zycze rowniez spokojnych swiat Bozego Narodzenia, najbardziej magicznych i pieknych chwil w roku..


Wygladasz jak pomocnica świetego mikolaja.. wiecej takich istot jak Ty, a świat stałby sie lepszy, wiesz...? Choć nie, Ty jestes jedyna i special, taka iskierka MM
Rozczulilam sie..
Strasznie podoba mi sie motyw na tym zdjeciu.., ladnie wykonany (jest juz tak pozno ze nawet nie wiem jak sie to nazywa)



(tak, jestem w domku wreszcie, od 3 w nocy na nogach, a w zasadzie jednej nodze, bo mialam kontuzje w sobote i nie moge chodzic, nie wiem czy nie czeka mnie gips-wiec mysle ze to juz poora isc spac.. Jeden z najbardziej szalonych weekendow, komedia wpadek i omylek, z ktorych czesciowo uratowala mnie jedna z wizazanek odbierajac z lotniska i zawozac mnie i tżta do domu.. i jak tu nie kochac Wizazu..? Cale szczescie juz sound and safe siedze w moim "dzieciecym"pokoiku , przytulam kota/y(sa dwa!!) i klade sie do lozka..)
Chwała tej wizażance
Czy mi się wydaje czy zawsze w okresie świątecznym dzieje się coś miłego lub nie!, jak w Twoim przypadku, ale przez to właśnie każde święta są inne, zawsze jest coś co odróżnia je od pozostałych A wspomina się je zawsze miło. Wyobrażam sobie Ciebie w tym dziecięcym pokoiku i jestem szczęśliwa że właśnie tam Ty będziesz "małą" pomocnicą Mikołaja że w końcu jesteś w domku

Co do wątku i motywów, na żywo wyglądałam śmiesznie ale bardzo kolorowo, aż Tż się uśmiechał tak świątecznie Szkoda że zdjęcia nie oddają intensywności kolorków. Ten motyw to wg mnie cukierek, a wg tż-ta lizak chciałam na drugim namalować skarpetę ale to takie mało polskie raczej
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując