Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-14, 17:00   #58
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mówiąc żelowe masz na myśli sztuczne? Ja mam paznokcie robione żelem, (tzn zamiast hybrydy kosmetyczka nakłada mi żel), ale moje naturalne, płaskie.

Nie lubię takiego sposobu odpowiadania na cytowany post jak u Groszka, chociażby dlatego, że nie da się go potem zacytować
Głównie mi chodzi o przedłużane żelem, gdzie często robią taką górkę na paznokciu, bardzo je zaokrąglają.

Nawet nie wiedziałam, że nakładają żel zamiast lakieru "na płasko". Myślałam, że żel tylko do budowania paznokcia.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem też sensu posiadania takich kosmetyków jak: pianka do golenia, krem do stóp, krem do biustu, wszelkie antycellulitowe kosmetyki, samoopalacze, mgielki zapachowe, mgielki do twarzy, bazy do twarzy czy powiek
Krem do stóp przeprosiłam rok temu. Moje stópki nie są już tak młode i mięciutkie jak jeszcze kilka lat temu.


A co do kubków i świeczek to nie znam zbyt wielu wariatów. Ludzie raczej właśnie nie lubią nadmiaru bibelotów i zawsze każdy się dziwi, że mam tyle kubków i magnesów.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora