Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-22, 09:01   #3537
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Jako, że się ostatnio nie odzywałam - świeżo upieczone rogaliki z dżemem i czekoladą, częstujcie się
mniaaam

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
SPAM. I love Hean 824 & Essence 02 circus confetti.
ładnie aczkolwiek póki co, na razie wolę jajeczka u Ciebie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
o ja cie pierdziele No to faktycznie w twoim starym ni hu hu nie ma zieleni!
A teraz tylko czekamy na opadające drobinki one zaczynają opadać zaraz po pierwszym otwarciu
na tym zdjęciu ten złoty i tak za zielono wyszedł

osz kurde, a ja go już ciapałam po wzorniku ;/ to teraz chyba muszę nim pomalować zanim opadną

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość

Jeszcze przejdę się do jednego rossa i poszukam.

Ten mój z Loreala jest identyczny, czasami jest w promocji za 10 zł.


A wiesz że zawsze go wypatrują i ni hu hu?

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość


a, i właśnie! Anula, ja mam ten który dokupiłaś, chociaż ten bez zieleni bardziej mi się podoba
no wiem wiem, chyba na wszytskich swatchach w necie jakie znalazłam jest ten zieleńszy, tylko ja trafiłam na złotko?
a widzisz, ja chciałam zielony ale złotko jest też super, nie miałam takiego żółtego jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

Jednak nic nie zmaluję. Po pierwsze nie mam aparatu, a po drugie paznokcie wyglądają jakbym miała onycholizę. Są podobne do tych na zdjęciu - KLIK, choć boczki idą już dalej...

to teraz musisz pilnować żeby nic się pod tą płytką nie wyhodowało, bo podobno przy onycholizie łatwo o to...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja ide dziś.....


Nie wiedziałam, że zbankrutowały... Choć nie dziwię się..... Przy takim traktowaniu klienta.
Porażka z tymi Wibo!


Moje na dziś.
Totalnie nie potrafie go ani opisać, ani ofocić. Raz jest szary, raz brązowy, innym fioletowy.... Z odrobiną złotawo różowego szimmeru.
Stonowany i spokojny. Akurat taki potrzebuję na dziś. (Skórki zmasakrowane po przeprowadzce w pracy)
Załącznik 5075947
Współczuję dziewczyny pogrzebów...

No tak wyczytałam i też mnie to nie dziwi. Porównać np promocje z Rossmannem czy innymi sieciami...

Ale sliczny lakier co to?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora