Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - krzywa cukrowa- niski poziom cukru
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-24, 14:49   #19
NobodyListening
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: krzywa cukrowa- niski poziom cukru

Hej Mam do was pytanie. Dzisiaj miałam badania poziomu cukru w szkole. Nikt nas o tym nie powiadomił, więc prawie każdy przyszedł po śniadanku .
Ja miałam 75 po śniadaniu ... i tak zastanawiam się czy to zbyt niski czy nie ... Lekarka traktowała mnie tak jakbym była na czczo (powiedziała, żebym ' teraz coś zjadła'). Nie pytałam się o coś więcej ... uznałam, że to nie jest coś niepokojącego ... ale gdy inni z mojej klasy mieli cukier powyżej 85 + to zaczęłam się zastanawiać czy rzeczywiście nie mam zbyt niskiego cukru. Dla porównania: mój brat na czczo ma 78.
Może ostatnio czuję się troche osłabiona i przemęczona, budzę się często w nocy, ale to może dlatego, ze mam dużo nauki teraz w szkole ... A może po prostu teraz wynajduję sobie chorobę xD. Co sądzicie na ten temat ?!

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Przypomniało mi się jeszcze coś ...
Wtedy to zbagatelizowałam, myslałam, ze to tyczy sie innej mojej 'choroby' ...
Kiedys w nocy miałam tak jakby'atak' Gdzies o 3 w nocy leżac w łóżku poczułam jak mi sie robi bardzo słabo ... i dręczyły mnie duszności Potem drżenie rąk a następnie zrobiło mi się momentalnie bardzo zimno .... (zimny pot) ... To może świadczyc o spadku cukru ?!
NobodyListening jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując