Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-28, 13:41   #3071
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

łooo matko, kiedy ja nadrobię tyle stron postów
Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
079 - CZ - jest boski
079 to też mój ulubiony odcień granatu /niebieskiego z CZ

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez iwcia92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, jestem tu nowa. Przeczytałam ten wątek praktycznie strona po stronie i... nadal nie wiem !(

Chcę zacząc przygodę z hybrydami, miałam na pazurkach wielokrotnie ale sama nie robiłam. Powiedzcie mi, co na początek? Kupic zwykłe CZ do nauki czy odrazu cwiczyc na gelish? Każda z was poleca coś innego i już głowa za mała od tych nazw. Potrzebuję konketnie jakiej firmy bazę jakiej top jakiej lakiery ... Pomożecie Misiaczki?
ja zaczynałam od CZ i się ich trzymam, bazę i top też miałam od nich - po prostu jedno zamówienie poszło i tak było taniej. wiem, że dużo dziewczyn stosuje bazę semilaca albo top matowy innych firm, ale jeśli chodzi o kolorki, to CZ ma bardzo ładne.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Co do kursu na hybrydy, zastanawiałam się nad kursem zdobienia hybrydami, ale nie ma takieog w Krk.
A ktoś się orientuje, czy sa jakieś fajne kursy w Warszawie albo Łodzi? W Warszawie trochę szukałam, ale ceny zaporowe...
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora