Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Centro - obuwie i akcesoria..
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 17:21   #24
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Ja mam stamtąd 2 pary butów i z biżuterii pierścionek i parę kolczyków. Co do biżuterii wszystko ładnie pięknie, ale z butami już tak wesoło nie jest. Mam sandały, które po przeejściu krótkiego odcinka obcierają w każdym możliwym miejscu [kupiłam je już w pełnej desperacji, bo dało regulować się je tak, żeby były mega wąskie]. Byłam w nich tylko kilka razy, wiec moze jeszcze sie rozbija. Za to TŻ kupił mi tam szpilki,na grubym słupku, całe w panterkę z czerwonym obcasem. Tak jak mam porblem z numeracją bo nosze 36,5 - tam akurat trafiłam z rozmiarem. Idealnie wyważone, stopa się nie chwieje, nie czuć wysokości, nie odgniataja/nie obcieraja. Miałam je na sylwestra, nosiłam równe 12 godzin i dopiero pod koniec, z 2h przed zaczelam odczuwac lekki dyskomfort. Jeszcze tak wygodnych wysokich butów nie mam, wiec jesli chodzi o te pare jestem zachwycona. Aaaaa i mam jeszcze mała, zwykła czarną kopertówkę, kupiłam jak były po 19 zł i schowałam - jak bedzie jakies wieksze wyjscie - bedzie jak znalazl
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując