Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Malowidłami z samego dna kufra;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-14, 19:23   #17
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Malowidłami z samego dna kufra;)

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mój durny monitor psuje efekt chyba wrrr
Widee piekne szarości a w liscie kosmetyków jest fiolet i złoty ?
Ładnie pomalowane usta, ja bym widziała krwista czerwien Ale ten kolor ( o ile to nie jest juz krwista czerwien bo cos moja plazma to daltonistka) i tak mega wygląda.
Tyci brwi mozna machnac grzebyczkiem albo kredką po zewnętrzej stronie żeby ładnie sie z okiem komponowały
Świetna cera I wykonanie bardzo dobre


Podasz nr pomadki z joko ?

Tak tak, fiolet w kąciku zewnętrznym, złoto dodałam pod brwią Koniec końców wyszło coś szaro-niebieskiego.
Brwi niedobre, wiem
Czerwień jest zgaszona, trochę malina, dużo złotych malutkich drobinek. Numer to 205. BARDZO polecam błyszczyki z tej serii, długo się trzymają, świetnie nawilżają łatwo się nimi precyzyjnie umalować, a i pachną czekoladą



Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Bardzo ładne te malowidła z kufra Moim zdaniem powinny ten kufer opuścić.
Swoją drogą każdy ma chyba takie kosmetyki z dna kufra, te najmniej lubiane.
U mnie leżą tam same fuksje i ciemne róże.Miałaś bardzo fajny pomysł żeby je wskrzesić. Co do wykonania to jest bardzo staranne, zazdroszczę takiej wprawy przy malowaniu ust. Sa idealnie pomalowane, oczy też pieknie i jak się te kosmetyki kolorystycznie dopasowały. Całość jest taka, że absolutnie można i trzeba w niej wyjść zeby ludzie mieli co podziwiać (egoistycznie nie można zachowywać tylko dla siebie takiego makaijżu.

kkknnn, właśnie, to ciekawe, że większość kobiet ma w posiadaniu malowidła kiedyś w porywie zakupione, a potem te biedne szminki, podkłady i cienie kiszą się gdzieś w kufrze na dnie...
Fuksja to chyba całkiem dobry pomysł dla Twoich oczu...np fuksja w kąciku, do tego złoto i ciemna kreska

Cytat:
Napisane przez monisiulek Pokaż wiadomość
Jesteś piękna i pięknie wyglądasz w tym makijażu.

zastanawiałam się jakiś czas temu nad tym podkładem równoważącym z Inglota. Co możesz o nim powiedzieć? dobrze kryje? warto go kupić?
Dziękuję
Podkład jest niezły; kryje całkiem dobrze, przyjemnie się go nakłada i nosi, nie ciemnieje na skórze. Trzyma się na twarzy przez cały dzień. Jedyne "ale" to fakt, że lekko wysusza.

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
masz piękny profil Makijaż b.udany i mam nadzieję że nieostatni.
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
śliczny makijaż taki kobiecy i elegancki

jestes bardzo podobna do Liv Tyler(szczegolnie pierwsze i piąte zdję cie)
Dziękuję
Liv to jedna z moich idolek, bardzo mi miło to czytać
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując