Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-20, 11:31   #5002
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

O olejach to wiem ze cuda robią. Szykuję się na nocny maraton z oliwą z oliwek ale muszę jakiś czepek skombinować aby przez noc mi ręcznik trzymał. Sposób, który chce użyć to oliwa extra virgin na włoski, owinąć ręczniczkiem i zakryć czepkiem aby nie pobrudzić poduszki i całą noc w tym spać a rano mycie i mycie bo ponoć ciężko się zmywa ale warto.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Lola teraz Ayu to robi sobie rudawy blond ale były czasy jak miała jasniutki ale szybko z niego uciekła bo po prostu nie naturalny dla japonki. A co do włosów to ona rozjaśnia tylko swoje krótkie do szyi, bo fakt nagminnie używa przedłużanych włosów. Koda z mojego avatara strzeliła sobie raz platynę i dobrze, ze tylko raz. Sztucznie było i żółte sie jej robiły. Szybko przeszła na bardziej naturalny blond.
A co do mojego blondu to po prostu przez te pozostałości pasemek ten ciemniejszy blond z moich naturalnych starsznie rzuca się w oczy! To najbardziej psuje efekt moich prób dążenia do jasnych bo pasemka zawsze są jaśniejsze...

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

No dziewczyny przejrzałam archiwum zdjęć z Ayu i muszę wam przyznac rację. Ten okres co ja pamiętam co ona miała niby bardzo jasny wcale jasnym nie był!
http://www.ayumi-hamasaki.net/galler...pper/cover.jpg
Kiedys myślałam że ma ona bardzo jaśniutki ale teraz gdy sama interesuję się blondem to ona miała rudawy! Szok dla mnie! No to w takim razie laseczka z mojego avatara spróbowała tylko platyny i dobrze ze jej nie nosi.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora