Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-29, 19:16   #2012
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Ja wrocilam juz z keratyny.
Jak mowilam kolor szlag trafi
zdjecia mam, nie wiem w sumie czy pokazywac...bo widać tylko jak kolor sie rozjasnil i ze wlosy mają gładką strukturę, jak to po keratynie.
Jasniutko Bedziesz przyciemniac spowrotem czy zostawiasz??

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kotkaaa!!!!
I po co wstawiłaś tego linka z farbą 111!
Teraz mam problem, c10, alfa , czy garnier 111 dzięki bardzo
Bierz c10, ze 111 bedzie cie znowu wkurzac ze ci wyszlo szaro, ze smerfik itd. A c10 wychodzi czysto, ładnie Mi nawet po 111 Nutrisse szary mocno wylazl Ale mi to zawsze wyłazi, pewnie po Londzie bede fioletowa Ale po c10 nic
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Lecę do biedronki po czerwonego elseve i może coś jeszcze Moje marzenie to znaleźć tam jeszcze dwupak garniera nutrisse 111 za 14,99zł
Ja ostatnio wchodze do biedronki i stwierdzilam ze teraz nawet tam nie moge na zakupy wchodzic Tu jakies szampony, tu l'oreal, tu joanna, tu timotei, tu kosmetyki z bella, maybelline, wtf?! Moja oaza spokoju zniknela
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość


słyszałyście że we Francji zmarły dziewczyny co Dianę zażywały?
I u nas bez największej konieczności lekarze mają nie przepisywać bo grozi zatorami krwi...
Nawet te najnowsze tabsy typu Yaz grożą zatorami i zakrzepami.
Tabsy maja skutki uboczne i nigdy niewiadomo czy sie komus nie przytrafi.
Ja Diane brałam i to 8 miesięcy i są to tabletki ktore wspominam jako jedne z najlepszych dlatego ze skutkow ubocznych zero, cellulitu zero, nie przytylam, woda sie nie zbierala - a co bylo dla mnie najwazniejsze, wyleczylam sobie naprawde kiepski tradzik. Mialam mega ropne gule na calej twarzy i w tym celu tez diane mialam przepisane - i pomoglo i do dzis nawet jak odstawie tabletki to wiadomo - wysyp mam tego już nie unikne w moim przypadku. Ale nie mam nigdy nawrotow takich jak przed Diane.
Wiec nie robmy z nich zla niewiadomo jakiego bo to jest przede wszystkim lek, i wiekszosc dziewczyn jak im sie je przepisuje dobrze o tym wie, ale i tak je biora. Przeciez nie musza sie u lekarza zgadzac, ja z moim dobre pol godziny debatowalam przed przepisaniem.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i jeszcze tu dla naprawde ciekawych tematu:

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/index.php?topic=762.0

jak wspomnialam- jak juz brac to komplex B. bo stosowanie wybranej B5 rowniez powoduje zaburzenie w ogolnej gospodarce organizmu i zarzadzaniem wszystkimi rodzajami B.

no i ta scisla B5 dowala nerkom...wiedzial ktos? a w ulotce stoi

i przeczytalam raport ze Polacy czesto maja niedobory grupy B... stad moze rewelacja po efektach brania calcium pantho.. jelfy i ten boom na necie

irytuja mnie te nozyczki... tak macie spacje se usuniecie po fe)

http://www.fe mineus.pl/index.php?topic=762.0
A to nie jest tak że sama B5 ciezko przedawkowac? Nie wiem moge sie mylic. Ale generanie w wiekszosci ludzie maja niedobory jakichs witamin - taka prawda. A przedawkowanie podobno najczesciej jest przy complexach witamin jak ktos za duzo bierze, albo nie ma niedoborow i bierze niepotrzebnie.
Nie wiem ja np mam tak ze samych witamin nigdy nie biore - chyba ze leczniczo. Wyszlam z zalozenia ze po cos te suplementy diety sa, i po to sa skonstruowane w taki a nie inny sposob zeby taki i taki gosc sobie krzywdy tym nie zrobil a zeby efekt był.
A ja tam wole nie polykac niewiadomo czego tylko po to zeby mi wlosy szybciej urosly.
Moj Celebrin tez biore glownie dlatego ze mam problemy z cera i to ze moze mi sie wlosy poprawia to dodatkowy plus.

Ludzie czasem slepo ida za czyms niewiadomo czemu, pamietam slynna masc na grzybice bo po niej wlosy szybciej rosna
I tez wielkie afery ze to i to sie stalo po lekach - naprawde niewielki procent to sa takie przypadki ze cos sie dzieje bez ostrzezenia. Ale jak ktos nie zwraca uwagi na to ze gdzies go boli itd to co sie potem dziwic. Wszystko trzeba przyjmowac z rozsadkiem...

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko szkoda ze nie masz fejsa bo bys wiedziala wszystko.
ja juz wiem i niestety ale w moich oczach to fryz na siebie bata nakrecil i tyle
Ja fryza na fejsie nie mam wiec nawet nie wiem co on tam nawyczynial Ale moglaby mi ktoras link do bloga podeslac ;>
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora