Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 20:26   #2034
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
nataszka25

Ja w tygodniu opiekuje sie psem do 9 rano a potem od 19 wieczorem, a od 15-16 mama, a w weekendy on był ze mną,wiadomo ze czasem jest wolne itp... czyli tak jak w normalnej rodzinie członkowie przywiązują sie do pupili. Ja nawet zaczełam analizować wszystko przez to co mi powiedziała i zauwarzyłam ze mój pies właśnie w tym czasie (ok 2m-c przed smiercią) zaczoł sie do mojej mamy bardziej przywiązywać niż wcześniej... czy to jakieś fatum sciąga? ze jak pies sie przywiązuje do mojej mamy coś sie dzieje? o co tu chodzi....



a co do wody to tak zawsze ją podmieniałam w nutrissie w tych samych proporcjach, próbowałam tego z naturalsem ale nie miałam dobergo efektu i jeszcze niszczył mi włosy wiec zamierzam zmienić farbę, dziewczyny też tak robią

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Agatko

Ja wiem ze normalna ale moja mama ma teraz depresje i niepotrafi sobie z nią poradzić i ja zaczęłam też wierzyć w to jakieś fatum, przez to jak mi to gada i jak sie boi, i teraz sobie powkręcałyśmy ze coś jest na rzeczy skoro sie tak dzieje.... pisałam o tym wyżej
a tam jaka jest woda?
czyli nie polecasz tej farby?
czy tej farby z ta woda ktora jest w zestawie??
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora