Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 20:32   #2038
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Asia zmieniasz kolor? Nie podoba Ci się ten, co masz teraz?

Ps. Podobasz mi się w tym Castingu
nie zmieniam, chce cały czas jasny tylko nad odcieńiem się zastanawiam
casting ble
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lepiej byloby nature bo teraz mocny popiel dowalilas


ok a tak dla pewności na ten popiel teraz mogę dać ten piaskowy i platynowy o który Cie pytałam ostatnio z joanny ? bo dziś kupiłam ten platynowy na nastepne farbowanie ,ale muszę mieć pewność ,że nie wyjdę zielona
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To dobrze, bo proteinowa mam maske tylko jedna a reszta same nawilżacze

Ja wyszłam, po drodze rozkleił mi sie but Na przystanku trafiłam na jakiegos dziwnego kolesia co sie na mnie patrzyl
Do urzedu wogole nie dotarlam bo mi w miedzyczasie TŻ zadzwonil ze mam jutro rozmowe o prace Ale zeby bylo smieszniej to sie dowiedzialam ze jakbym w grudniu zaniosla papiery tam do labo to juz bym byla przyjeta grrrrrrrrrrrrr Ale nie poddam sie
Grunt ze sobie nog dzis nie polamalam z tym rozklejonym butem Ale chodze w niewygodnych półbutach bo reszta to same zamszaki i sie nie nadaja, a moje ostatnie kozaki muszkieterki - 2 dni temu odkleila sie podeszwa i ida dzisiaj na reklamacje
A i jeszcze jak bylam w domu to mi sie laptop prawie rozpadl w rekach Moj pekniety zawias sie wrecz roztrzaskal i monitor od lapka mi tak troche dynda Wiec juz go nie ruszalam z miejsca

Dzizyz co za dzien....
no to dzień sie udał
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ex a będziesz jeszcze kiedyś w El? byśmy poszły gdzieś w ustronne miejsce i pomacały włosy swoje

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Ja wrocilam juz z keratyny.
Jak mowilam kolor szlag trafi
zdjecia mam, nie wiem w sumie czy pokazywac...bo widać tylko jak kolor sie rozjasnil i ze wlosy mają gładką strukturę, jak to po keratynie.
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
jak dobrze, że o tym pomizianiu napisałam przed Tobą bo by się okazało, że jej cycyki chcę miziać
ładnie jest
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobra...

sluchajta teraz!

fryz ma bana bo niby mial konto na wizaz sponsorowane i robil reklame chyba chodzilo o jego testowanie dhg czy cos tam takiego, ale przeciez tysiace blogerow cos testuje i nie sa za to banowani!

nie mam pojecia o co chodzi kto i za co sie nagle go przyczepil...

mam jego oswiadczenie:

przekażesz coś ode mnie na wizazu na watku o dekoloryzacji czy gdzies tam
dostałem bana znowu mozesz skopiowac i wkleić im "Zostałaś zabanowana z następujących powodów:
nielegalna reklama na forum
Data podniesienia szlaBANu: Nigdy"
już 4 raz dostałem bana
nie mam zamiaru juz wracac na wizaż.

no to przekazuje wszystkim... chyba ja za to nie dostane bana co???
w kazdym razie fryz zegna sie z wizazem bo ma dosyc... mnie szkoda bo znow nie wiadomo o co chodzi...jak kiedys ze mna
matko ale zamemt z tymi banami swoją drogą coś musiało być na rzeczy
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Dziewczyny super wyszło Zobaczę, jak będzie w świetle dziennym Tymczasem wstawiam fotkę do Albumu Przepraszam, że tak z łazienki, mało eleganckie foto , ale chodzi o pokazanie koloru

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Ps. Użyłam tego olejku arganowego Lady Spa - sporo natłuścił
pięknie
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Witajcie

Ja w końcu zdrowa, i synek też
Ale mam do nadrobienia

Nałożyłam sobie dzisiaj ponownie c10. Jak na razie nie powiem nic o efekcie, gdyż trzymam teraz na włosach odżywke. Ale, z tego co widziałam na mokrych, to ładnie rozjaśniło te rudzielce i jakby było już troch chłodniej Jutro zrobie fotki w świetle dziennym i wstawie do albumu
wstaw fotke jutro
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
I mam prace Nie w labo co prawda ale temat nie zginie
gratki
to jednak dzień się udał
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora