Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep, Hurtowa sprzedaż ubrań.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-02, 21:50   #1
damii123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21

Sklep, Hurtowa sprzedaż ubrań.


Witam Serdecznie.
1). Mam dopiero 19 lat i w maju piszę maturę, lecz szukam pomocy, a w zasadzie informacji dotyczących biznesu. Na początku ze względów finansowych chciałbym zająć się sprzedażą przez internet markowej odzieży typu m.in Adidas, Nike, Puma. Czy mógłby mi ktoś polecić jaką hurtownie, w której mógłbym zamówić przykładowo jeden rodzaj koszulek Adidas i oczywiście pytanie brzmi czy byłoby to opłacalne?
2). Drugim moim pomysłem jest otworzenie w niedalekiej przyszłości takiego sklepu z markową odzieżą. Mieszkam w Małkini Górnej , gdzie jest bardzo dużo jak na taką miejscowość sklepów, m.in biedronka, polo market, stokrotka, sklepy z odzieżą, lecz nie ma sklepu w którym były by produkty powyższych marek. Znam trochę społeczeństwo w tej miejscowości i okolicach i wiem, że byłby zbyt na to. Zastanawiam się jednak czy byłoby to w miarę możliwości do zrobienia, tzn otworzenia takiego sklepu, bo jak wiadomo łatwiej jest mówić a trudniej w praktyce. Dowiedziałem się też, że około 42% społeczeństwa zaczęło chodzić do tzw. ciucholandów, taki pomysł na biznes też mnie zastanawia. Co Wy na to ?
Wyczytałem również, że są dofinansowanie z Urzędu Pracy na taką działalność, więc czy trudno, lub czy możliwe jest je otrzymać?
Proszę na odpowiedź do dwóch tych podpunktów.
Dziękuje.

Edytowane przez damii123456789
Czas edycji: 2014-03-02 o 22:09
damii123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując