Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep, Hurtowa sprzedaż ubrań.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-04, 19:06   #5
damii123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Sklep, Hurtowa sprzedaż ubrań.

Informacji na temat hurtowni szukalem w google i znalazlem osobe ktora na email przedstawila mi swoja oferte.
Zdjecie typu np koszulki sa popakowane, natomiast jesli chodzi o zegarki to przyslal mi zdjecie takie graficzne na bialym tle, ale jesli poprosilem o autentyczne zdjecia , powiedzial ze w domu ma na stanie w tym momencie dwa modele, ale nie bedzie problemu innych zamowic, i przyslal mi dwa zdjecie , na ktorych trzyma dwa zegarki w reku. Oczywiscie takie zdjecie rowniez sie da sciagnac na pewno, ale moze tez to nie jest jakis oszust, nie wiem sam. Logo było widoczne, ale skąd je bierze i czy nie są np z nielegalnego źródła to sie nie pytałem, bo nawet jeśli tto nikt nie odpowie na takie pytanie.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Sprawa wyglada tak, ze te zegarki wydaja sie zbyt tanie.
Dlaczego on je nie chce sprzedac chociazby na allegro, tylko rozsyla oferty na email ?
Ale jesli chodzi o t-shirty to są po 58zł, a więc tutaj do ceny bym sie nie przyczepial. Ale zegarki typu G-shock, Armani są naprawde w cenie.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Wlasnie przed chwila przyslal mi inne zdjecia zegarkow. Zdjecia sa w bardzo dobrej jakosci, trzymana w rekach. Wyglada naprawde zachecajaco? Co o tym myslicie
damii123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując