Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-04, 11:42   #2050
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam wspomnieć o tych dezodorantach z aluminium, wiem, że kolejny offtop, ale czy ktoś zna coś fajnego bez aluminium?
Vichy mineralny jest bez aluminium/ałunu, zawiera perlit.
Poodbny specyfk z perlitem ma też LRP.
No i typowo ekologiczne wynalazki: Alterra, Alverde.
Tylko problem z nimi wszystkimi jest taki, jak zresztą widać po ocenach, że one nie działają. U większości osób nie powstrzymują pocenia, nie chronią przed nieprzyjemnym zapachem rozkładającego się potu. Może jest to jakaś alternatywa dla osób, które bardzo bardzo mało się pocą, dla tych pocących się średnio i mocniej to jest jak dla umarłego kadzidło.
Na dodatek część eko antyperspirantów bazuje na alkoholi, a więc podrażnia i nie nadaje się na skórę po depilacji.
Nie biorę tu pod uwagę ałunów typu Crystal - to też aluminium.
U mnie jednak najlepiej sprawdzał się Etiaxil, chociaż dawno go już nie używałam.



Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Też muszę się podpytać, jeszcze też poszukam na internecie w konkretnych salonach. 30 zł jestem w stanie dać za taki peeling, jeśli efekty będą super

No mnie też zainteresowały bardzo te produkty, ale to jak będę przy kasie to coś sobie przetestuję. 89 zł za produkt to jednak trochę dużo, choć te tańsze też niby mogą się sprawdzić. Żeby nie było, nie patrzę na cenę jako wyznacznik skuteczności, tylko po prostu przekonuje mnie opis tego najdroższego, że trzeba go stosować w odstępach 30-45 dni, co może sugerować dość… "fryzjerską" skuteczność. Ale muszę popatrzeć też na te, które podlinkowałaś.
Ja bym dała tak do 100 za ten cały kilkuetapowy zabieg z badaniem pod kamerką, jeśli rzeczywiście miałby przynieść długofalowy efekt. Potem mogłabym go tylko podtrzymywać tymi produktami profesjonalnymi. Tak sobie przynajmniej wymyśliłam
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując