Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-04, 21:19   #2055
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Super, dziękuję za wymienienie kilku Tak podejrzewałam, że mają słabe działanie… Nie pocę się może jakoś bardzo mocno, ale zdecydowanie potrzebuję czegoś mocniejszego niż zwykły drogeryjny dezodorant. Vichy zielona kulka dobrze się sprawdza, no i ma aluminium. Chciałoby się powiedzieć - jak żyć?
Etiaxil też dobrze wspominam, niedługo do niego wrócę.
W recenzji tej kulki Alterry ktoś, komu ona się sprawdziła napisał, że stosuję też metodę przecierania pach wodą w cytryną - właśnie osoby, którym woda z cytryną wystarczy, mogą też używać dezodorantów bez aluminium. Tych szczęściarzy jest raczej mało
U mnie najgorzej było przy antykach - ilość wydzielanego potu nie wzrosła, ale jego woń okropnie się nasiliła do tego stopnia, że zaraz po prysznicu skóra pod pachami już wydzielała nieprzyjemny zapach. Dziwna sprawa, jakiś rzadko spotykany skutek uboczny, bo o podobnym do mojego przypadku czytałam tylko raz.


Freckled, patrzenie na Twoje włosy to czysta przyjemność

To ja też zrobię aktualizację, dawno nie spamowałam fotami
1. puch i matowość po myciu.
2.trochę lepiej następnego dnia w świetle dziennym na dworze, ale przy skroniach już robią się strąki
3.ostanie jędnorękie zdjęcie - najlepszy efekt: gładkość i objętość po koku. Niestety ten efekt utrzymuje się krótko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Puch.jpg (56,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na zewnatrz.jpg (66,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04.01.jpg (47,7 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2015-01-04 o 21:20
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując