Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-05, 17:27   #2063
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
A kiedy będziesz w Polsce?
Ja mam postanowienie by ściąć włosy i w lutym zamierzam realizować
Chciałabym na przełomie marca/kwietnia, więc mam jeszcze sporo czasu.


Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Na pierwszym zdjęciu wygląda to jakbyś chciała natapirować sobie wierzchnią warstwę włosów U mnie to tak np. w Sylwestra wyglądało jak robiłam fryz w stylu lat 60. Ale na tym drugim i trzecim zdjęciu włosy wyglądają moim zdaniem ładnie. Chociaż mnie osobiście problem jakiegokolwiek puchu nie dotyczy, to chętnie poczytam jak się u ciebie sprawdzi prostowanie.
No właśnie to się tak samo robi i jest bardzo frustrujące, bo włosy jeszcze schną i nie mogę ich tak po prostu związać w koka, a suszarka z przyczyn logistycznych odpada. Więc chodzę z taką miotłą co wieczór.
Wkurza się ta dwoistość moich włosów, normalnie Dr Jekyll i Mr Hyde, jak są świeże przy skórze, to na długości miotła, jak miotła się wygładzi, to przy skórze już przychlast


Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
No też niekoniecznie bym chciała mieć Alzheimera, ale skoro nie można nic poradzić na aluminium, to może są jakieś inne sposoby zapobiegające tej chorobie? Tzn. na pewno są, więc może jakoś to zneutralizuje negatywny wpływ tych wszystkich dezodorantów. Ale to by trzeba było zgłębić temat.

Nie ma pewnych sposobów, bo patogeneza Alzheimera jest niejasna, są tylko różne teorie na ten temat. Na pewno jakiś wpływa ma stres oksydacyjny, ale to nie tylko na tę chorobę.



Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze wiele odżywek i masek, ale nie używam ich w ciągu tygodnia wcale. Także też posucha Z tym, że mi to nie robi krzywdy, a przekonasz się jak jest u ciebie.
Czyli to zaprzeczenie włosomaniactwa to nic niezwykłego No, ja jednak wolę rozczesywać z odżywką, grzebie sunie jak po maśle.


Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Ja właśnie się umówiłam na środę i jak zwykle się dygam Nieznany mi fryzjer, ale salon ma dobre opinie, więc zobaczymy.
Pokaż potem fotkę


Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Radykalnie Długi bob nadal na tapecie, ale jestem już zdecydowana na 100% i w połowie lutego ścinam
Długi bob to fryzura, którą uwielbiam, ale u innych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując