Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-04, 18:24   #3117
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Aga ma sklep internetowy i jest dystrybutorem ATrue, co prawda w ofercie nie ma próbek ale do zakupów zawsze daje ich próbki. Wejdź na berdever. Pl i napisz do niej może ma te próbki których szukasz
Dzięki wielkie, bo na berdever planuję robić zamówienie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja też Atrue dostałam jako gratis do zakupów

Nie pamiętam, których konkretnie kosmetyków używałam (od jakiegoś czasu mam przerwę, chyba czas to zmienić ), ale generalnie jeśli mi coś z danej firmy pasowało, to testy kolejnych kosmetykóe też wypadały pozytywnie. Z mojej stromy mogę ci polecić su:m i sulwhasoo - kremy raczej na noc i pod oczy - nie są emolientowe, mają w większości taki silikonowy feel, ale mnie nie zapchały. Esencje są bardzo fajne na dzień, ale jeśli chcesz ich używać zamiast kremu, to w nocy trzeba nawilżać. Lżejsze formuły ma Ohui (uwielbiam wymowę tej nazwy ;D), myślę, że kremy na dzień powinny się sprawdzić, ja używałam próbek The first cell revolution i na wiosnę były niezłe.

Serum misshy miało dla mnie podobne działanie jak estee lauder advanced night repair, może trochę słabsze, ale oba dają efekt wypchniętych policzków
Sęk w tym, że ja w ogóle nie chcę używać żadnych kremów. Moja cera nie odróżnia silikonów od olejów czy jeszcze innych emolientów, po wszystkich tak samo się świeci i przetłuszcza, więc po co jej dokładać tłuszcz, jak sama go produkuje w nadmiarze. Kremy BB wyglądały u mnie tragicznie.
Nie stosuję kremów od półtora roku, jadę tylko na serach wodnych, ale powoli kończy mi się wybór w Polsce, a w Niemczech gdzie mieszkam, to już w ogóle jest katastrofa. Dlatego chcę teraz wprowadzić pielęgnację warstwową, ale bez kremów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując