Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - seks- żałowałyście kiedyś?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-14, 21:46   #7
_independent
Raczkowanie
 
Avatar _independent
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: seks- żałowałyście kiedyś?

Cytat:
Napisane przez annie89 Pokaż wiadomość
hmmm zawsze mialam takie poglady, ze pierwszy seks musi byc z tym wlasciwym facetem z ktorym jestem w zwiazku, ze musze byc go pewna itd., Przed poznaniem pana z zagranicy bylam w dwoch mega krotkich zwiazkach bez seksów , potem 3 lata bylam sama i nagle spotkalam tego jak mi sie wydawalo super faceta- no ,ale zeby nie bylo tak kolorowo okazalo sie ,ze w styczniu 2016 on wraca do siebie zagranice
wiecie co i to wlasnie po tym jak go poznalam prawie rok temu zmienilam swoje poglady na zycie, na seks, to jest pierwszy facet z ktorym chce sie przespac, ktorego cholernie pragne powiem wam, ze jestem w szoku, ze doswiadczam takich uczuc, nigdy wczesniej podczas mojego 25 letniego zycia nic takiego mi sie nie przytrafilo
wielu sadzi, ze w wieku 25 lat "nie wypada" byc juz dziewica, ale coz zrobic skoro tak sie zlozylo a z drugiej strony, czy dziewictwo czyni nas gorszym czlowiekiem? hmm na pewno nie....moze gdzies podswiadomie ciazy mi fakt dziewictwa i dlatego tak zaluje tego, ze nie stalo sie to z panem z zagranicy?
on planuje tu przyjechac do mnie....hmmm nie wiem jak bedzie.....w ogole zastanawiam sie tez ciagle dlaczego nie chce mi wierzyc w to , ze ja naprawde z nikim jeszcze nie spałam, ehhhhh..... :/
Po prostu masz deprechę, że jesteś dziewicą. Ja tu powodu do zmartwień nie widzę, bo są jeszcze tacy faceci, którzy w gąszczu niedziewic szukają dziewicy, więc widzę u Ciebie dwie optymistyczne wersje:
1. spotkasz właśnie takiego faceta, który będzie szczęśliwy, że spotkał dziewicę
2. prześpisz się z panem zza granicy i będziesz szczęśliwa, że już nie jesteś dziewicą.

I jedna i druga wersja dobra. Zobaczymy jak życie potoczy się...

Edytowane przez _independent
Czas edycji: 2016-04-14 o 21:48
_independent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując