Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-29, 11:23   #1825
Patrycja1324
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Hej !
Mam wielką prośbę. Czy ktoś pomógłby mi rozszyfrować skład szamponu i odżywki? Chciałabym wiedzieć, czy nadają się do włosów suchych skłonnych do rozdwajania. Co o nich sądzicie? Niestety nie znalazłam nic na temat ich składu
Z góry dziękuję

Danielle Laroche Mineral Mud Shampoo With Dead Sea Minerals :

Skład: Sodium Laureth Sulfate, Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Cetrimonium Chloride, Glycol Distearate &Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mea & Laureth 10, Parfum, Polyquaterium 11, Sodium Chloride, Cocamid Dea, Cyclomethicone, E-102, E-110, E-122, E-133, Silt, Sea Salt (Maris Sal), Methylparaben, Panthenol, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionene,Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool


Danielle Laroche, Mineralna odżywka do włosów z minerałami Morza Martwego

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Parfum, Laneth -16 & Ceteth-16 Oleth-16 &Steareth -16, Glyceryl Stearate SE, Imidazolidinyl Urea, Methylparabe, Silt, Benzyl Alcohol & Methylchloroisothiazolino ne & Methylisothiazolinone, Borage Seed Oil, Wheat Germ Oil, Propylparaben, Sea Salt (Maris Sal), Citic Acid, Saccharide, Isomerate, Butylphenyl Methylprpional, Alpha - Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool
Patrycja1324 jest offline Zgłoś do moderatora