Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-02, 17:46   #3637
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
WOWŚLICZNOTKA JESTEŚ
jak ja uwielbiam takie połączenie bladość cery i ciemne włoski
jakie długie i błyszczące włoski ja tez farbuje poziomem 5 mój odrost jest tez na poziomie 5 tylko myszowato-popielaty teraz jest jasny złocisty ... ostatnie farbowanie wyszło ciemniej ale jest równomiernie dzis po 2 godzinach olejowania o pół tonu jasniej ale najwazniejsze równo nadal

blond nieeee szkoda włosów !!! sama kiedys byłam blond i mega problem po tygodniu od farbowania ciemny odrost na srodku taki pasek ahh rudosci wszelkie na odroscie i masakrowanie woda 9% i 12% o zgrozo!!! w efekcie poniszczone suche bez blasku ... ehh natury nie oszuka jednak i z pokora wrociłam do poziomu 5 ale przyciemnianie tez wiele mnie kosztowało nerwów i kasy po drodze jeszcze henna khadii buuu bład mego zycia włosowego nigdy wiecej smierdzacej henny ... i nareszcie po ok5 miechów po hennie jest perfekt
Dziękuję dawno nie olejowałam włosów.... jakiego używasz oleju? też by mi się przydało o,5 tonu jaśniej. Moja natura to ciemny blond myszowaty... w tym roku próbowałam do niego wrócić, w sumie to się udało (nie liczą ok. 20cm włosów które musiałam ściąć po rozjaśnianiu...) i... wróciłam do ciemnych
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan ale z Ciebie laska nie wyobrazam sobie Ciebie w blondzie

ifrit fajny ten preparat, ciekawa jestem czy przy naturalnych farbach mozna go uzywac tez
dzięki, a wiesz ja sobie Ciebie też w blondzie nie wyobrażam tzn widziałam do jakiego koloru zeszłaś, ale w ciemnych jest Ci o wiele lepiej.
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie
dzięki.. ładnie ale tak z 1 ton za ciemno
Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
A mi znów czarne włosy chodzą po głowie tylko szkoda mi bo ciężko wyjść z takich ale następnym razem robię ciemniejsze niż teraz
Tym bardziej jak widzę takie zdjęcia...
W ogóle to marzą mi się takie piękne długie falowane/kręcone włosy
fajny efekt właśnie takich fal można uzyskać w 15minut lokówką stożkową polecam
jak kiedyś się pokręcę to cyknę fotkę
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora