Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy warto kupować zmywarkę do naczyń?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-05, 11:13   #74
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Czy warto kupować zmywarkę do naczyń?

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
a poza tym nie rozumiem tej dyskusji - autorka wątku chciała poznać opinię, mam inną niż wasza, a wy za wszelką cenę usiłujecie przekonać mnie, że wasza to jedyna słuszna.... daremnie... ale widać każda opinia inna od mainstreamu musi w tym względzie być zjechana
Przejrzałam cały wątek i na moje oko wyglądało to tak, że dziewczyny pisały, że warto, Ty, że nie. Potem znowu kilka innych dziewczyn, że warto, Ty komentowałaś ich posty, że nie. Więc i one się odezwały

Moim zdaniem zdecydowanie warto, mam zmywarkę w domu rodzinnym, mama mówi, że to znaczne oszczędność, w mieszkaniu studenckim też mamy i zdecydowanie się przydaje. Na 3 osoby jest włączana praktycznie codziennie, oszczędność jest, no i nie walają się gary.
I nasza studencka oszczędność karze nam wrzucać pół tabletki Ludwik (studentka-właścicielka powiedziała nam,żeby tak robić) I wszystko się domywa super
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując